Prodejna

Naše prodejna se nachází v Petřvaldu u Karviné. Dostanete se k nám jak z Ostravy tak dalších přilehlých měst a obcí. Nabízíme nepřeberné množství trvalek, okrasných keřů, vzrostlých stromů nebo ovocných dřevin. V závislosti na daném období.

Naše nabídka rostlinného materiálu je velmi zajímavá. Venkovní prostory Vám nabízejí na jaře a na podzim ovocné dřeviny. Od března do listopadu pro Vás máme v nabídce solitérní stromy, okrasné dřeviny (např. vajgélie, brsleny, javory, tavolníky, trojpuky, ptačí zob, borovice, jedle, tisy, cedry,jalovce, atd..)  trvalky (např. hosta, barvínek. astry, plaménky, netřesky, rozchodníky, atd.) V letních měsících je u nás možné koupit balkonové květiny od muškátů po fuchsie.

Na prodejně najdete řadu solitérních listnatých či jehličnatých stromů jako lípy, javory, břízy, borovice, jedle atd. Cedry máme jak na kmínku, tak vzpřímené cedry...atd.

V kójích naleznete zakrslé formy jehličnanů, které se běžně sadí na skalky, kolem chodníků a všude kde je vhodné místo pro zakrslé formy. V dalších dvou kójích se nachází listnaté keře (např. nízké javory, popínavé rostliny, tavolníky, svídy, trojpuky, atd.)

Součástí naší prodejny je také květinářství. Nabízíme vazby květin na počkání nebo na objednávku. Velice rádi Vám zhotovíme svatební kytice, narozeninové kytice jak pro maminku, babičku tak dceru. Kytice k promoci, smuteční vazby atd. Můžeme Vám vyrobit i netypické kytice z klobás apod. Záleží na vaší fantazii.

Kromě toho prodáváme i pokojové rostliny, keramické doplňky, obaly na květináče, ozdoby, sušinu, sezónní dekorace na jaro, podzim či Vánoce. Prodáváme i zahradnický substrát různých typů, hnojiva a postřiky, se kterými Vám rádi poradíme.